shopier Nedir ? Güvenilirmi ?


shopier

Merhabalar,

Sosyal mecralarda veya İnternet Sitesinden Kredi Kartı ile satış yapmak isteyenlere Paypal Kapanmasının ardından altarnetif çözümler arayış içerisine girdiler. sanalpos entegrasyonu Zorluk Bakımından ve Yıllık ödemeler,Komisyon oranları kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.

Shopier İnternette Satış Yapmak İsteyenlere ve Kolay Kullanım Açısından Paypaldan sonra en güzel alışveriş ağı olarak adlandırılabilir.

Shopier Kurumsal ve Bireysel Olarak 2 Tip üyeliği mevcuttur. Yıllık ödeme olmaması ve Komisyon Oranları Sadece %5 Olması ilerleyen zamanlarda Türkiye'de  tercih edilen bir ödeme ağı olacağı hiç süphesiz ön görülmektedir.

Kredi Kartı İle Ödeme Shopier 6 Taksite Kadar Tüm Kredi Kartlarında Ödeme Kolaylığı Sağlamaktadır. Altyapı olarak Türkiyede En Çok Tercih Edilen iyzicoyu Kullanmaktadır.

Ürün Satış ve Komisyonlar Örneğin shopier hesap Oluşturdunuz ve ürün satış yapacaksınız. 250 TL üründe 12.50 Kuruş Komisyon Ödeyeceksiniz. 

Buradan Ürün Satış Listesini Görebilirsiniz.

Geldik 3 İyi 3 Kötü Özellik Testimize

Shopier Artıları

 1. Kredi Kartı İle 6 Taksit Yapabilir.
 2. Yıllık Ödeme Ücreti Yoktur.
 3. Bireysel üyelerde satış yapabilir.

Shopier Eksikleri 

 1. Kendi Altyapılarını Oluşturmalıdırlar.
 2. Reklam ve Tanıtım Hizmetlerine Yoğunluk Verilmelidir.
 3. Ürün satış linklerine Kullanıcılara güven temsil etmesi  açısından EV SSL Kullanmaları gerekmektedir .

Shopier Güvenli ve Zamanla Gelişeceğine İnandığımız Yeni Bir Ödeme Ağıdır.

| Yorum Yap
     5      4      3      2      1    

Yorumlar 2 Adet Yorum var
 • Teknocu
  Derecelendirme:      
  9 Nisan 2017 Pazar
  Çok yardımcı oldunuz bilgilendirmeler için teşekkurler.
 • Batu
  Derecelendirme:  
  20 Kasım 2017 Pazartesi
  Kendileriyle gorustugumde artik sitelere destek vermeyeceklerini belirttiler. Sadece Shopier uzerinden satis yapilabilecek. Bddk listesinde olmayan firma.

Diğer Blog Yazıları

En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler ,evde hosting kurma Sunucu Pc atx kasa veya supermicro sunucu kurmanız gerekli  En az 6 bin tl Kurmuş olduğunuz sunucunun elektriği kesilmemesi lazım her daim sunucu açık olmak zorunda bunu sağlayamazsanız
izoly marka bilgisayarlar nasıl ? izoly marka bilgisayarlar nasıl ? En Uygun İzoly Bilgisayarlar , izoly bilgisayar , en uygun bilgisayar fiyatları ofis bilgisayarları Oyuncu Bilgisayarlar . En Kaliteli ve Uygun Bilgisayarlar İzoly
Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları
Google Reklam İş Ortağı -Video İçi Reklam Alanları Yayın içi (In-stream) TrueView reklamları, Bumper video reklamları (6 saniye ve daha kısa süren video reklamlar)
vikipedi.jpg Wikipedia (vikipedi) neden girilmiyor ? Kapatıldı mı? Dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya saat 08.00’den itibaren Türkiye üzerinden erişim sağlanamıyor.
webtasarim-paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi
Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ? Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ?,AMP (Accelerated Mobile Pages) aktif olarak kullanılmaya başlandı. Peki AMP Nedir ? Mobil AMP nasıl kullanılmalıdır ?
Youtube Kanallarında Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır Doğrulama rozeti olan bir kanal, arama sonuçlarında avantaj elde etmez veya YouTube'da ek özelliklerden yararlanmaz.
Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme,Güvenlik sertifikası nedir?,HTTPS (bağlantı güvenliği) kullanan bir siteye gittiğinizde web sitesinin sunucusu, web sitesinin kimliğini tarayıcılara (ör. Chrome) kanıtlamak için bir sertifika kullanır. Herkes, istediği web sitesi olduğunu iddia ederek bir sertifika oluşturabilir.
Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etme Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etmenize yarar sağlayan • php icon png
 • css icon png
 • sql icon png
 • c++ icon png
 • microsoft icon png
Telefon İcon Png 0 (850) 677 27 83 watsapp icon png 0 (535) 102 35 85
Büyüksehir Mah. 34524 / Beylikdüzü / İstanbul
 • Kullanıcı Sözleşmesi
 • Privacy Policy
 • Yardım
2006 - 2017 © Webdostum Teknolojileri