Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etme


Kalite Puanını kontrol etme ve anlama

Hesabınızdaki her anahtar kelime için 1-10 ölçeğinde raporlanan Kalite Puanı, bu anahtar kelimenin tetiklediği reklam ve açılış sayfalarının kalitesine ilişkin bir tahmindir. Kalite Puanınızın yüksek olması, sistemin reklam ve açılış sayfanızın reklamı gören bir kullanıcı için alakalı ve yararlı olduğunu düşündüğü anlamına gelir. Anahtar kelimelerinizin herhangi birine ilişkin Kalite Puanınızı öğrenebilirsiniz.

Kalite Puanınızı kontrol etme

Kalite Puanınızı Anahtar kelimeler sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Kalite Puanınızı kontrol etmenin birkaç yolu vardır ve bunlar aşağıda belirtilmiştir.

Anahtar kelime teşhisi çalıştırma:

 1. Üst kısımdaki Kampanyalar sekmesini tıklayın.
 2. Anahtar Kelimeler sekmesini seçin.
 3. Bir anahtar kelimenin Kalite Puanı ile ilgili ayrıntıları görmek için söz konusu anahtar kelimeye ait durum bilgisinin yanındaki beyaz konuşma balonunu  tıklayın. Böylece, beklenen tıklama oranı, reklam alaka düzeyi ve açılış sayfası deneyimine ilişkin derecelendirmeleri görebilirsiniz.

Kalite Puanınızı görmenin diğer bir yolu da Kalite puanı sütununu etkinleştirmektir:

 1. Üst kısımdaki Kampanyalar sekmesini tıklayın.
 2. Anahtar Kelimeler sekmesini seçin.
 3. İstatistik tablosunda Kalite puanı sütununu bulun. Tablonuzda bu sütunu göremiyorsanız, aşağıdakileri yaparak bu sütunu ekleyebilirsiniz:
 4. İstatistik tablosunun yukarısındaki araç çubuğunda yer alan Sütunlaraçılır menüsünü tıklayın.
 5. Sütunları değiştir‘i seçin.
 6. Özellikler‘i seçin.
 7. Click Kalite puanı‘nın yanındaki Ekle‘yi tıklayın.
 8. Kaydet‘i tıklayın.
| Yorum Yap
     5      4      3      2      1    


Diğer Blog Yazıları

En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler ,evde hosting kurma Sunucu Pc atx kasa veya supermicro sunucu kurmanız gerekli  En az 6 bin tl Kurmuş olduğunuz sunucunun elektriği kesilmemesi lazım her daim sunucu açık olmak zorunda bunu sağlayamazsanız
izoly marka bilgisayarlar nasıl ? izoly marka bilgisayarlar nasıl ? En Uygun İzoly Bilgisayarlar , izoly bilgisayar , en uygun bilgisayar fiyatları ofis bilgisayarları Oyuncu Bilgisayarlar . En Kaliteli ve Uygun Bilgisayarlar İzoly
Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları
Google Reklam İş Ortağı -Video İçi Reklam Alanları Yayın içi (In-stream) TrueView reklamları, Bumper video reklamları (6 saniye ve daha kısa süren video reklamlar)
vikipedi.jpg Wikipedia (vikipedi) neden girilmiyor ? Kapatıldı mı? Dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya saat 08.00’den itibaren Türkiye üzerinden erişim sağlanamıyor.
webtasarim-paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi
shopier shopier Nedir ? Güvenilirmi ? Sosyal mecralarda veya İnternet Sitesinden Kredi Kartı ile satış yapmak isteyenlere Paypal Kapanmasının ardından altarnetif çözümler arayış içerisine girdiler. sanalpos entegrasyonu Zorluk Bakımından ve Yıllık ödemeler,Komisyon oranları kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.
Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ? Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ?,AMP (Accelerated Mobile Pages) aktif olarak kullanılmaya başlandı. Peki AMP Nedir ? Mobil AMP nasıl kullanılmalıdır ?
Youtube Kanallarında Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır Doğrulama rozeti olan bir kanal, arama sonuçlarında avantaj elde etmez veya YouTube'da ek özelliklerden yararlanmaz.
Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme,Güvenlik sertifikası nedir?,HTTPS (bağlantı güvenliği) kullanan bir siteye gittiğinizde web sitesinin sunucusu, web sitesinin kimliğini tarayıcılara (ör. Chrome) kanıtlamak için bir sertifika kullanır. Herkes, istediği web sitesi olduğunu iddia ederek bir sertifika oluşturabilir.



 • php icon png
 • css icon png
 • sql icon png
 • c++ icon png
 • microsoft icon png
Telefon İcon Png 0 (850) 677 27 83 watsapp icon png 0 (535) 102 35 85
Büyüksehir Mah. 34524 / Beylikdüzü / İstanbul
 • Kullanıcı Sözleşmesi
 • Privacy Policy
 • Yardım
2006 - 2017 © Webdostum Teknolojileri