Google Reklam İş Ortağı -Video İçi Reklam Alanları


Merhabalar,

Birçok Kişinin Merak ettiği Video Reklamlarından ne kadar kazanç elde edilebilir yani bir video yazılımız var buna video içi reklam koyarak kazanç elde etmek istiyorsunuz buna alternatif olarak google video iş ortakları olarak katılabilirsiniz. Bunun için öncellikle kaliteli bir alanadı ve video paylaşım yazılımı olması gereklidir. Ardından Videolarınızı Gerekli sosyal mecralarda paylaşarak aylık 1500 tl gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Google Video  İş Ortağı Olma Koşuları Şu Şekilde Belirtilmiştir.

Google video iş ortakları hakkında

Google video iş ortakları, video reklamlarınızı YouTube dışındaki görüntüleyenlere gösterebileceğiniz yüksek kaliteli yayıncı web siteleri ve mobil uygulamalardır. 

Video iş ortağı yayıncıları dikkatle incelenir ve Google'ın envanter kalitesini karşılamaları gerekir. Bu makalede, reklamların video iş ortaklarında nasıl gösterildiği, mevcut içerik denetimleri ve video iş ortaklarını kullanmanın avantajları hakkında bilgi edineceksiniz.

Google video iş ortaklarında aşağıdaki video reklam biçimleri yayınlanabilir:

Yeni yayın içi (In-stream) TrueView ve bumper kampanyaları için video iş ortakları varsayılan olarak eklidir. Video iş ortaklarını mevcut bir kampanyaya eklemek ya da kampanyadan çıkarmak için kampanya ayarlarınızdaki "Ağlar" seçeneğinin yanında bulunan Düzenle'yi tıklayın ve "Görüntülü Reklam Ağı'ndaki video iş ortakları" kutusunun ayarını değiştirin. 

Reklam galerisinde oluşturulan atlanamayan yayın içi reklamlar video iş ortaklarında varsayılan olarak yayınlanır.

 

 

| Yorum Yap
     5      4      3      2      1    

Yorumlar 8 Adet Yorum var
 • hüseyin
  Derecelendirme:      
  14 Mart 2017 Salı
  İlandan gördüm gercekten güzel ama herkes satin alamaz gibi çok pahalı
 • Serbülent Öztürk
  Derecelendirme:      
  14 Mart 2017 Salı
  Gayet güzel ve kullanışlı bir yazılım satin almıştım en küçük sorunda webdostum çalışanları hemen yardımcı oldular teşekkurler Kardanadam.tv- Serbülent Öztürk
 • Fatih
  Derecelendirme:      
  14 Mart 2017 Salı
  Tartışmasız Kesinlikle En iyi video scripti.
 • Hakan
  Derecelendirme:      
  18 Mart 2017 Cumartesi
  Cok guzel bır yazılım
 • Erdınç
  Derecelendirme:      
  28 Mart 2017 Salı
  Ozel tasarım satın alıp yatırım yapmak ıstıyorum cok begendım acıkcası
 • Songül
  Derecelendirme:      
  7 Nisan 2017 Cuma
  Harika Script
 • erdoğan
  Derecelendirme:      
  17 Haziran 2017 Cumartesi
  Gayet Güzel anlatılmış
 • Hasan AYDEMİR
  Derecelendirme:  
  29 Ağustos 2017 Salı
  Scprit güzel ama çok pahalı üzgünüm.

Diğer Blog Yazıları

En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler ,evde hosting kurma Sunucu Pc atx kasa veya supermicro sunucu kurmanız gerekli  En az 6 bin tl Kurmuş olduğunuz sunucunun elektriği kesilmemesi lazım her daim sunucu açık olmak zorunda bunu sağlayamazsanız
izoly marka bilgisayarlar nasıl ? izoly marka bilgisayarlar nasıl ? En Uygun İzoly Bilgisayarlar , izoly bilgisayar , en uygun bilgisayar fiyatları ofis bilgisayarları Oyuncu Bilgisayarlar . En Kaliteli ve Uygun Bilgisayarlar İzoly
Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları
vikipedi.jpg Wikipedia (vikipedi) neden girilmiyor ? Kapatıldı mı? Dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya saat 08.00’den itibaren Türkiye üzerinden erişim sağlanamıyor.
webtasarim-paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi
shopier shopier Nedir ? Güvenilirmi ? Sosyal mecralarda veya İnternet Sitesinden Kredi Kartı ile satış yapmak isteyenlere Paypal Kapanmasının ardından altarnetif çözümler arayış içerisine girdiler. sanalpos entegrasyonu Zorluk Bakımından ve Yıllık ödemeler,Komisyon oranları kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.
Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ? Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ?,AMP (Accelerated Mobile Pages) aktif olarak kullanılmaya başlandı. Peki AMP Nedir ? Mobil AMP nasıl kullanılmalıdır ?
Youtube Kanallarında Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır Doğrulama rozeti olan bir kanal, arama sonuçlarında avantaj elde etmez veya YouTube'da ek özelliklerden yararlanmaz.
Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme,Güvenlik sertifikası nedir?,HTTPS (bağlantı güvenliği) kullanan bir siteye gittiğinizde web sitesinin sunucusu, web sitesinin kimliğini tarayıcılara (ör. Chrome) kanıtlamak için bir sertifika kullanır. Herkes, istediği web sitesi olduğunu iddia ederek bir sertifika oluşturabilir.
Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etme Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etmenize yarar sağlayan • php icon png
 • css icon png
 • sql icon png
 • c++ icon png
 • microsoft icon png
Telefon İcon Png 0 (850) 677 27 83 watsapp icon png 0 (535) 102 35 85
Büyüksehir Mah. 34524 / Beylikdüzü / İstanbul
 • Kullanıcı Sözleşmesi
 • Privacy Policy
 • Yardım
2006 - 2017 © Webdostum Teknolojileri