Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları


Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları hakkında

AdWords'de toplu yönetim araçlarını kullanarak, video kampanya ve reklamları toplu halde ve daha verimli şekilde oluşturabilir, yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Sunduğumuz araçların bazıları aşağıda verilmiştir:

 • Toplu yüklemeler: Teker teker ele almak yerine, tek seferde yüzlerce video kampanya oluşturup düzenleyin. Kampanya, reklam grubu veya reklamlarınızın bir e-tablosunu indirerek, İnternet'e bağlı değilken de düzenlemeler yapabilir ve e-tabloyu hesabınıza tekrar yükleyebilirsiniz.
 • Toplu yerinde düzenlemeler: Hesabınızda aynı anda birden fazla öğeyi ayarlamak için "Kampanyalar", "Reklam grupları" ve "Reklamlar" sekmelerindeki Düzenle açılır menüsünü kullanın. Toplu düzenleme ile tek seferde bir veya daha fazla kampanyadaki çok sayıda öğeyi eş zamanlı olarak güncelleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yakın zamandaki toplu düzenlemeler menü seçeneğini tıklayarak, hesabınızda son 90 gün içinde yapılan yeni düzenlemeleri görebilirsiniz.
 • Otomatik kurallar: Hesabınızda, belirlediğiniz kriterlere göre gerçekleştirilen otomatik değişiklikler (teklif, bütçe ve durum değişiklikleri gibi). Örneğin video reklamlarınızın durumu ve GBM teklifleriniz üzerinde gerçekleştirilecek değişiklikleri, seçeceğiniz koşullara göre otomatikleştirebilirsiniz.
 • Yönetici hesabı raporları: Yönetici hesabındaki "Raporlar" sekmesinde, yönetilen hesaplarınızın tümü için çeşitli performans raporları oluşturabilir, indirebilir ve yönetebilirsiniz. Video kampanyalarınızın nasıl performans gösterdiğini görmek için bu raporlara görüntülemeler ve görüntüleme oranı gibi metrikler ekleyebilirsiniz. Rapor kapsamınızı daha da daraltmak için yalnızca "Video" kampanya türüne göre filtreleme de yapabilirsiniz.
 • AdWords Editör: AdWords Editör kullanarak video kampanyalar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • AdWords komut dosyaları: JavaScript kodu kullanarak AdWords hesabınızda eylemleri otomatikleştirebilirsiniz. Teklifleri değiştirmek, reklam gruplarını duraklatmak, hesabınızdaki öğeleri yönetmek ve daha fazlasını yapmak için komut dosyalarını kullanın. Daha fazla bilgi
| Yorum Yap
     5      4      3      2      1    


Diğer Blog Yazıları

En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler ,evde hosting kurma Sunucu Pc atx kasa veya supermicro sunucu kurmanız gerekli  En az 6 bin tl Kurmuş olduğunuz sunucunun elektriği kesilmemesi lazım her daim sunucu açık olmak zorunda bunu sağlayamazsanız
izoly marka bilgisayarlar nasıl ? izoly marka bilgisayarlar nasıl ? En Uygun İzoly Bilgisayarlar , izoly bilgisayar , en uygun bilgisayar fiyatları ofis bilgisayarları Oyuncu Bilgisayarlar . En Kaliteli ve Uygun Bilgisayarlar İzoly
Google Reklam İş Ortağı -Video İçi Reklam Alanları Yayın içi (In-stream) TrueView reklamları, Bumper video reklamları (6 saniye ve daha kısa süren video reklamlar)
vikipedi.jpg Wikipedia (vikipedi) neden girilmiyor ? Kapatıldı mı? Dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya saat 08.00’den itibaren Türkiye üzerinden erişim sağlanamıyor.
webtasarim-paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi
shopier shopier Nedir ? Güvenilirmi ? Sosyal mecralarda veya İnternet Sitesinden Kredi Kartı ile satış yapmak isteyenlere Paypal Kapanmasının ardından altarnetif çözümler arayış içerisine girdiler. sanalpos entegrasyonu Zorluk Bakımından ve Yıllık ödemeler,Komisyon oranları kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.
Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ? Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ?,AMP (Accelerated Mobile Pages) aktif olarak kullanılmaya başlandı. Peki AMP Nedir ? Mobil AMP nasıl kullanılmalıdır ?
Youtube Kanallarında Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır Doğrulama rozeti olan bir kanal, arama sonuçlarında avantaj elde etmez veya YouTube'da ek özelliklerden yararlanmaz.
Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme,Güvenlik sertifikası nedir?,HTTPS (bağlantı güvenliği) kullanan bir siteye gittiğinizde web sitesinin sunucusu, web sitesinin kimliğini tarayıcılara (ör. Chrome) kanıtlamak için bir sertifika kullanır. Herkes, istediği web sitesi olduğunu iddia ederek bir sertifika oluşturabilir.
Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etme Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etmenize yarar sağlayan • php icon png
 • css icon png
 • sql icon png
 • c++ icon png
 • microsoft icon png
Telefon İcon Png 0 (850) 677 27 83 watsapp icon png 0 (535) 102 35 85
Büyüksehir Mah. 34524 / Beylikdüzü / İstanbul
 • Kullanıcı Sözleşmesi
 • Privacy Policy
 • Yardım
2006 - 2017 © Webdostum Teknolojileri