Youtube Kanallarında Doğrulama Rozeti Nasıl Alınır


Kanallardaki doğrulama rozetleri

Bir YouTube kanalı adının yanında  doğrulama işaretini görüyorsanız kanal kendini kanıtlamış içerik oluşturuculardan birine aittir veya bir markanın, işletmenin ya da kuruluşun resmi kanalıdır.

Doğrulama rozeti olan bir kanal, arama sonuçlarında avantaj elde etmez veya YouTube'da ek özelliklerden yararlanmaz.

Doğrulama rozeti nasıl alınır? 

Uygunluk ölçütleri

Kanalınız 100.000 aboneye ulaştığında YouTube'dan doğrulama rozeti isteğinde bulunmaya hak kazanırsınız. Bu işlem için zaman içinde değişiklikler yaptığımızdan, YouTube'da doğrulama rozetine sahip pek çok türde kanalla karşılaşabilirsiniz. Not: Doğrulama rozetiyle ilgilenen bir reklamverenseniz daha fazla bilgi edinmek için satış yöneticinizle iletişime geçin.

Uygunluğunuzu kontrol etme

Kanalınızın doğrulama rozeti isteğinde bulunmaya hak kazanıp kazanmadığını görmek için sağ üstten Oturum aç'ı tıklayıp bu sayfayı yenileyin.

Doğrulama rozetinizi koruma

Doğrulama rozetini bir kez kazandıktan sonra, kanalınızın abone sayısı değişse bile rozet yerinde kalır. Kanalınızın adını değiştirirseniz doğrulama rozetinizi kaybedersiniz.

| Yorum Yap
     5      4      3      2      1    


Diğer Blog Yazıları

En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler En uygun bütçe ile Hosting şirketi kurma ve Fikirler ,evde hosting kurma Sunucu Pc atx kasa veya supermicro sunucu kurmanız gerekli  En az 6 bin tl Kurmuş olduğunuz sunucunun elektriği kesilmemesi lazım her daim sunucu açık olmak zorunda bunu sağlayamazsanız
izoly marka bilgisayarlar nasıl ? izoly marka bilgisayarlar nasıl ? En Uygun İzoly Bilgisayarlar , izoly bilgisayar , en uygun bilgisayar fiyatları ofis bilgisayarları Oyuncu Bilgisayarlar . En Kaliteli ve Uygun Bilgisayarlar İzoly
Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları Video kampanyalara ilişkin toplu yönetim araçları
Google Reklam İş Ortağı -Video İçi Reklam Alanları Yayın içi (In-stream) TrueView reklamları, Bumper video reklamları (6 saniye ve daha kısa süren video reklamlar)
vikipedi.jpg Wikipedia (vikipedi) neden girilmiyor ? Kapatıldı mı? Dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya saat 08.00’den itibaren Türkiye üzerinden erişim sağlanamıyor.
webtasarim-paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi 4 Dörtlük Webtasarım Paketi
shopier shopier Nedir ? Güvenilirmi ? Sosyal mecralarda veya İnternet Sitesinden Kredi Kartı ile satış yapmak isteyenlere Paypal Kapanmasının ardından altarnetif çözümler arayış içerisine girdiler. sanalpos entegrasyonu Zorluk Bakımından ve Yıllık ödemeler,Komisyon oranları kullanıcılar tarafından tercih edilmemektedir.
Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ? Google AMP Nedir ? Mobil AMP Nasıl Kullanılmalıdır ?,AMP (Accelerated Mobile Pages) aktif olarak kullanılmaya başlandı. Peki AMP Nedir ? Mobil AMP nasıl kullanılmalıdır ?
Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme Bir site bağlantısının güvenli olup olmadığını kontrol etme,Güvenlik sertifikası nedir?,HTTPS (bağlantı güvenliği) kullanan bir siteye gittiğinizde web sitesinin sunucusu, web sitesinin kimliğini tarayıcılara (ör. Chrome) kanıtlamak için bir sertifika kullanır. Herkes, istediği web sitesi olduğunu iddia ederek bir sertifika oluşturabilir.
Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etme Site Kalite Puanınızı Sorgulama ve kontrol etmenize yarar sağlayan  • php icon png
  • css icon png
  • sql icon png
  • c++ icon png
  • microsoft icon png
Telefon İcon Png 0 (850) 677 27 83 watsapp icon png 0 (535) 102 35 85
Büyüksehir Mah. 34524 / Beylikdüzü / İstanbul
  • Kullanıcı Sözleşmesi
  • Privacy Policy
  • Yardım
2006 - 2017 © Webdostum Teknolojileri